Den otevřených dveří

V úterý 12. března se otevřely dveře naší školy všem prarodičům, rodičům, bývalým žákům a také rodičům budoucích prvňáčků. Žáci 9. třídy se ujali role průvodců a byli připraveni odpovědět na všechny otázky. Návštěvníci měli možnost podívat se do tříd prvního i druhého stupně, nahlédnout do vyučovacích hodin a prohlédnout si odborné učebny. Oživením úterního odpoledne bylo také krátké video o naší škole, které natočili naši deváťáci.

Žáci 8. třídy měli na starost koutek s občerstvením. Kromě čaje, kávy a domácích věnečků, jste si mohli nabídnout i výborné koláče, které nám poskytla firma Globus. Tímto jí děkujeme za sponzorský dar.

Poděkování patří také všem, kteří si našli chvilku na návštěvu naší školy a budeme se těšit opět někdy příště.

Mgr. Vendula Ihnová