Škola v přírodě

Dne 10. 6. 2024 vyrazilo 43  žáků nižšího stupně na školu v přírodě do Zlatých Hor v doprovodu paní učitelky Lenky Běhavé, paní učitelky Kateřiny Janků a paní vychovatelky Věrky Burdíkové.

Cestou jsme si udělali zastávku v Africkém muzeu Safari v Holčovicích, kde nás překvapilo množství exponátů. Po příjezdu na chatu Maya jsme se ubytovali, pochutnali si na výborném obědě a začala zábava a spousta her na téma animované pohádky Madagaskar.

V dopoledních aktivitách jsme psali dopisy, věnovali se učení nebo plnili pohybové či kreativní úkoly venku. Odpolední činnosti měli žáci pod vedením šikovných instruktorů z Dětské agentury a bylo vidět, že si to užívali. Všechny týmy soutěžily, soupeřily a bojovaly o každý bodík. Však se na to můžete podívat v naší fotogalerii.  V pátek jsme se všichni unavení, ale spokojení vrátili domů.

Děkujeme za skvělou spolupráci všem zaměstnancům penzionu Maya a Dětské agentuře za úžasný program pro žáky.