Výlet 7. třídy

V pondělí 24. června se žáci sedmé třídy naší základní školy vydali na dobrodružný výlet do Ostravy. První zastávkou naší výpravy byla moderní aréna pro laser game. Tato interaktivní hra, která kombinuje strategii, pohyb a týmovou spolupráci, nás nadchla. Žáci se rozdělili do dvou týmů a bojovali o vítězství v různých scénářích. Druhá polovina třídy zároveň s laser game si užívala další zábavnou aktivitu – arkády s luky. Žáci si mohli vyzkoušet svou přesnost a šikovnost v lukostřelbě. Tato neobvyklá a inovativní forma zábavy byla pro mnohé novinkou a o to více si ji užili. Po chvilce oddychu jsme se přesunuli na minigolfové hřiště. Některé dráhy byly opravdu náročné, ale naši žáci se s nimi statečně popasovali.  Výlet do Ostravy byl výbornou příležitostí pro vzájemné sbližování a zábavu mimo školní lavice.