DŮLEŽITÉ! Vyhlášení ředitelského volna

Vážení zákonní zástupci žáků.

Naše oblast se ocitla v centru dění krizové situace. Na některých místech se voda dostala na místa, kam nepatří, padající stromy znemožňují cestování a některá místa jsou bez elektřiny.

Po zvážení celé situace a po konzultaci se zřizovatelem, obcí Mladecko, jsem se rozhodla vyhlásit ředitelské volno na pondělí a úterý. Budeme doufat, že nebude třeba přerušit provoz školy a školských zařízeních na delší dobu. Situaci budeme nadále sledovat a v případě potřeby budeme dále na celou situaci reagovat, sledujte zprávy v systému ŠkolaOnline a webové stránky školy.

Níže najdete oficiální vyhlášení volných dnů. Nyní jsou obědy všem žákům odhlášeny na dny ředitelského volna, tj. na pondělí a úterý.

V případě dotazů jsem Vám k dispozici na emailu, ve zprávách přes systém ŠkolaOnline a v ojedinělých případech můžete využít také telefonický kontakt 721 636 038.

Pokud se Vás krizová situace týká, přeji všem hodně štěstí.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Lucie Mausová, ředitelka školy